Zbiorniki szambowe

Kategorie

Brak dostawców

Główna
PrestaShop
Newsletter

Blog Categories

PayPal

Jeżeli na Państwa posesji nie ma możliwości zainstalowania przydomowej oczyszczalni ścieków, to proponujemy zbiorniki szambowe. Są one wykonane z polietylenu wysokiej gęstości (0,94 – 0,96 g/cm³), który jest materiałem twardym, wytrzymałym i cechującym się wysoką odpornością na substancje chemiczne, które wydzielają się podczas procesów gnilnych.

Co jest równie istotne, nasze produkty są odporne na wpływ wód gruntowych, dlatego też można je instalować również tam, gdzie poziom tych wód jest wysoki. Na ich instalacje decydują się mieszkańcy terenów, dla których nie ma możliwości uzyskania pozwolenia na budowę przydomowej oczyszczalni. Może to wynikać z planów budowy sieci kanalizacji sanitarnej w przyszłości, lub też ze specyficznych uwarunkowań środowiskowych.

Zbiorniki szambowe są szczelne, a co za tym idzie bezpieczne dla lokalnego ekosystemu, gdyż gromadzone w nich ścieki nie przedostaną się do wód gruntowych. Ponadto, dzięki temu, że zostały wykonane z polietylenu PE-HD, są lekkie. Wpływa to również na łatwość ich montażu, gdyż nie trzeba ich dodatkowo zalewać wodą, czy też zastosować obsypkę betonowo-piaskową, wykorzystywaną w podczas instalacji kontenerów betonowych.

Możemy Państwu zaproponować dwa typy zbiornika szambowego, o pojemności 3,5 tysiąca litrów oraz 5 tysięcy litrów. Wyposażone są w mufę przyłączeniową i posiadają atest higieniczny. Spełniają one również wszystkie wymagane w branży normy jakościowe, zarówno krajowe, jak i europejskie. Ich silna i wytrzymała pod naporem gruntu konstrukcja, to gwarancja maksymalnej trwałości.

Zbiorniki szambowe mogą również zostać wykorzystane po tym, kiedy zmienią Państwo system odprowadzania odpadów, na przykład decydując się na przyłączenie waszego domu do kanalizacji sanitarnej. Po ich dokładnej dezynfekcji, mogą posłużyć jako pojemnik na deszczówkę czy też osadnik w przydomowej oczyszczalni ścieków.

Polietylen jest tworzywem sztucznym, dzięki czemu wykonane z niego konstrukcje cechują się długą żywotnością. Kiedy zbiornik szambowy przestanie być Państwu potrzebny, można go odsprzedać innemu użytkownikowi. Nasze produkty mogą być intensywnie eksploatowane przez wiele długich lat.

5 593,00 zł + 23% VAT
5 087,17 zł + 23% VAT
Saving: -9.0439%
5 087,17 zł + 23% VAT
Dostępny
6 363,00 zł + 23% VAT
5 090,40 zł + 23% VAT
Saving: -20%
5 090,40 zł + 23% VAT
Dostępny